AKADEMIA KOBEN | Video relacja z konferencji: Co czeka branżę transportową w 2018 roku? Najważniejsze zmiany dot. Prawa i bezpieczeństwa w transporcie.
17932
post-template-default,single,single-post,postid-17932,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Video relacja z konferencji: Co czeka branżę transportową w 2018 roku? Najważniejsze zmiany dot. Prawa i bezpieczeństwa w transporcie.

15 i 16 stycznia br. w Rawie Mazowieckiej w Hotelu OSSA odbyła się pierwsza konferencja wspólnie organizowana przez portal Etransport.pl oraz Kancelarię Transportową KOBEN. Wydarzenie zostało objęte patronatem Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W ciągu dwóch dni prawnicy prawa transportowego oraz zaproszeni goście omówili ważne tematy dot. Branży transportowej miedzy innymi: płace minimalne w Europie, najnowsze orzecznictwo dotyczące branży transportowej, ryczałty za nocleg czy prawa i obowiązki obywateli RP za granicą.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie oraz bardzo pozytywne ocenienie naszej konferencji.

 

Dziękujemy również Partnerom: Hussar Transport, DLS, TimoCom, PKO Leasing, HK Logistic, INFRACHT, BUNASTA, Firmie transportowej KOWALIK, Papirus oraz kancelarii Avvocati Associati Franzosi Dal Negro Setti.

Kancelaria Transportowa KOBEN